سه شنبه 13 مرداد 1394
صفحه اصلي
طرح تفضیلی و طرح جامع جدید شهر تهران
بخش دانلودها

دانلود نود 32 با حجم كم

دانلود نود 32 با حجم كم

درباره NOD 32 بیشتر بدانید :

این محصول فوق العاده شرکت ESET از موتوری هوشمند و عالی برخوردار است که با استفاده از روش های پیش بینی هوشمندانه نسبت به فایل های مشکوک و مخرب  (Heuristic) و تشخیص امضاء به شناسایی انواع ویروس ها می پردازد. به نحوی که در زمان کمی عملیات رمز گشایی فایل های مشکوک و تجزیه تحلیل آنها را انجام می دهد و با استفاده از الگوهای بروز خود سریعا از ویروسی بودن فایل ها با خبر خواهد شد و به طور خودکار و بدون هیچ کاستی از سرعت سیستم به پاکسازی آن می پرازد. همچنین یادآور می شویم که امضاء های جدید در فایل های کوچکی که حتی قابل دریافت برای کسانی که از سرعت اینترنت پایین برخوردارند است و می توانند نرم افزار آنتی ویروس نود 32 خود را به روز رسانی نمایند. در کل ESET NOD32 طوری طراحی شده که از کاربران مبتدی تا حرفه ای بتوانند به راحتی از آن بهره ببرند و تنظیمات مشخص خود را بر آن اعمال نمایند تا سیستم ، برنامه ها و فایل های موجود آنها در امنیت کامل به سر ببرند.از دیگر ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار می توان به مواردی همچون به روز رسانی سریع و مناسب، قابلیت اسکن هر نوع فایل و هر فولدری، سرعت بسیار بالا و دقت عالی، واسط کاربری زیبا و راحت، نصب آسان و .... را اشاره نمود. ویژگی های منحصر به فرد ESET NOD32 Antivirus V3.0 پشتیبانی عالی و لحظه ای از تمامی کاربران ESET بهینه سازی موتور اسکن و ویروس یابی ESET NOD32 Antivirus V3.0 که باعث افزایش سرعت و کیفیت آن شده است آسان تر شدن مراحل نصب نرم افزار محافظت حرفه ای و قدرتمند از سیستم شما در شبکه با بهره گیری از ThreatSense.Net  که به صورت پیشرفته به تجزیه و تحلیل رفتار های مشکوک می پردازد ، هماهنگی و یکپارچه سازی کامل با Windows Security Center بهبود واسط کاربری آنتی ویروس از لحاظ گرافیکی ، بهینه شدن عملیات پاکسازی ، حذف خودکار فایل های مخرب و جاسوسی شناسایی شده ، پشتیبانی کامل از ویندوزهای  2000/XP/Vista/.

NOD 32 با سود بری از فن آوری ThreatSense® Technology که امکان شناسایی ویروس های جدید را بدون معرفی قبلی به دیتابیس و شناسایی هر فایل مشکوکی برای جلوگیری از خطرات احتمالی را به نرم افزار می دهد و از قدرت بالاتری در شناسایی خطرات در مقایسه با ویروس کش های مشابه بر خوردار خواهد بود.

سودبری از تکنولوژی برتر ThreatSense که موتور ضد خطر بسیار قدرتمندی است و از هر نوع حرکت مشکوک ویروس، مخرب،تروجان، جاسوس و ... جلوگیری به عمل می آورد.

مجهز به تکنولوژی Heuristic Analysis برای شناسایی ویروس های ناشناس جدید .

سرعت بسیار بالا در شناسایی و نابودی آلودگی های سیستم

محافظت زنده از تمامی فایلها و پوشه ها و سیستم برای جلوگیری از ورود هر فایل آلوده ای به سیستم

پشتیبانی از تمامی پورت هایی که احتمال ورود و خروج فایل یا اطلاعات مضر از آنها وجود دارد مانند HTTP, POP3, SMTP

حذف ویروسها و آلودگی از فایلهایی که اجازه ی نوشته شدن در آنها وجود ندارد مانند DLL ها .
توانایی آپدیت وفق العاده بالا و منحصر به فرد که به طور ساعتی دیتابیس با آخرین تهدید های روز آشنا می شود !

سبک بودن فایلهای آپدیت روزانه که چیزی در حدود 50 کلیوبایت است(البته بعد از آپدیت اولیه که حدودا 24 مگا بایت است و شما در این پک نیازی به آپدیت 24 مگا بایت را ندارید چون ما آن را در اختیار شما می گذاریم و روش نصب این فایل ها را به شما آموزش می دهیم ) که موجب به روز ماندن تمامی سیستم های مورد استفاده می شود و ...

ویروس کش NOD32 مجهز به بخش مرکزی و کنترلی و قدرتمند است که شامل زیر مجموعه های اختصاصی قدرتمندی است که این بخش ها عبارتند از :

Antivirus MONitor یا (AMON) بخش مربوط به نظارت دقیق سیستم در قبال انواع خطرات ویروسی و فایلهای مشکوک در حال اجرا

Internet MONitor یا (IMON) بخش مربوط به نظارت دقیق سیستم در قبال انواع خطرات اینترنتی

E-mail MONitor یا (EMON) بخش مربوط به نظارت دقیق سیستم در قبال انواع خطرات مرتبط با Email و آلودگی های ناشی از آن

Document MONitor یا (DMON) بخش مربوط به نظارت دقیق سیستم در قبال انواع خطرات ناشی از اسناد و فایل های اسنادی.
دانلود    كرده و سپس با استفاده ار يوزرنيم و پسورد هاي ارايه شده درسايت آن را آپديت نماييد.
نظرات


 • محمد      1392/02/29 18:43
  نود32
  خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوب


 • ئائ      1392/09/20 20:59
  ذدئذئ
  مrrrrrrrrrrrrrrrrسسسسسسسسسسسس0


 • نود32      1392/11/01 14:32
  ل
  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی


 • هانیه      1392/12/17 22:08
  نود 32
  خیلی ممنون خوب بود


 • هادی      1393/02/18 10:45
  نود32
  واقعا ععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللی بود

نظر شما
نام :  
عنوان :  
متن :  

آرشیو